Zaterdag 6 juni 2026| Open deuren dag
12 / 05 / 2026Overweegt u wonen met zorg of zelfstandig wonen in een veilige en vertrouwde omgeving? Of bent u zich aan het oriënteren voor uzelf of een naaste? Dan bent u van harte welkom tijdens onze Open Deuren Dag op zaterdag 6 juni 2026 in Tilburg.
Tijdens deze ochtend maken wij u graag wegwijs in onze woon‑ en zorgmogelijkheden en is er volop gelegenheid om vragen te stellen.
Rondleidingen
Wij organiseren twee rondes met rondleidingen:
- Ronde 1
Inloop en ontvangst: 10.00 uur
Start rondleiding: 10.30 uur - Ronde 2
Inloop en ontvangst: 11.00 uur
Start rondleiding: 11.30 uur
Tijdens de rondleidingen krijgt u een inkijk in:
- De zorgsuites op de zorgafdeling
Deze comfortabele suites zijn bedoeld voor bewoners met zorgvraag (op basis van indicatie). Bewoners wonen hier zo zelfstandig mogelijk, met zorg en ondersteuning in de nabijheid. De zorgsuites zijn praktisch en sfeervol ingericht, met veel aandacht voor veiligheid, privacy en onderdeel van een prettige leefomgeving. - De zelfstandige studio’s met gezamenlijke huiskamer
In deze nieuwe studio’s woont u volledig zelfstandig in uw eigen comfortabele woonruimte, met alle vrijheid en privacy. Tegelijkertijd is gezelligheid altijd dichtbij. In de gedeelde huiskamer ontmoet u uw buren om samen koffie te drinken, te koken, te eten of gewoon een praatje te maken. U bepaalt zelf wanneer u op uzelf bent en wanneer u het fijn vindt om samen te zijn. De studio’s maken sinds 1 mei deel uit van het woonlandschap van De Leyhoeve: een levendige omgeving waar wonen, ontmoeten en omzien naar elkaar hand in hand gaan. De opzet is kleinschalig en persoonlijk.
Onze medewerkers vertellen u tijdens de rondleidingen graag meer over het wonen, de zorg en het dagelijks leven binnen onze locatie.
Vragen en persoonlijk advies
Naast de rondleidingen is er ruimte voor persoonlijke gesprekken en het stellen van vragen over onder andere:
- inschrijving en plaatsingsmogelijkheden
- indicaties en zorgvormen
- kosten en financiering
- mogelijkheden passend bij uw persoonlijke situatie
Let op: geen rondleidingen huurappartementen
Deze Open Deuren Dag is niet bedoeld voor rondleidingen bij de overige huurappartementen.
Heeft u hierin interesse, dan kunt u een afspraak maken voor een privérondleiding via: sales.tilburg@leyhoeve.nl
Na de zomer organiseren wij hiervoor ook weer een aparte open dag, waarover later meer informatie volgt.
Lunch in onze brasserie
Wilt u uw bezoek combineren met een lunch? Dan kunt u bij aanmelding aangeven dat u een tafeltje wilt reserveren in onze brasserie. De lunch is tegen betaling.
Aanmelden
Aanmelden kan uiterlijk tot dinsdag 2 juni via onderstaand formulier. Om iedereen voldoende aandacht te kunnen geven is de capaciteit beperkt, dus wacht niet te lang met inschrijven: